Kontakta oss

Har duen affärsidé eller ett företag som du är intresserad av att utveckla tillsammans med oss, kontakta oss gärna. Utöver vi som arbetar på Huset invest har vi en rad kompetens knutna till oss genom konsultavtal. Våra kontaktuppgifter hittar du nedan.

Niklas Ekblad VD 073 088 89 76 niklas.ekblad@husetinvest.se
Camilla Erixon Affärsutveckling, marknad & kommunikation 070 308 93 40 camilla.erixon@husetinvest.se
Joakim Breidmer Affärsutveckling, controlling/förvärv 070 571 05 47 joakim.breidmer@husetinvest.se
Jonas Nyqvist Affärsutveckling, controlling 076 003 40 60 jonas.nyqvist@husetinvest.se
Pierre Adolfsson Affärsutveckling 073 352 23 33 pierre.adolfsson@husetinvest.se
Lise-lotte Ekblad Reception 073 381 24 88 lise-lotte.ekblad@husetinvest.se
Jesper Ekblad Trainee 070 394 94 80 jesper.ekblad@husetinvest.se